Skeleton (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Text color
sv: Textfärg

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: You are here
sv: Du är här

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Footer first
sv: Första sidfot

en: Footer second
sv: Andra sidfot

en: Footer third
sv: Tredje sidfot
