Skeleton (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Skeleton
uk: Скелет

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Headings color
uk: Колір заголовків

en: Footer first
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer third
uk: Третій нижній колонтитул

en: Links color
uk: Колір посилання

en: Links hover color
uk: Колір посилання при наведенні

en: Site-name hover color
uk: Колір назви сайту при наведенні

en: Slogan color
uk: Колір девізу

en: Body border top color
uk: Колір верхньої межі
