Skeleton (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: Help
fr: Aide

en: Default
fr: Par défaut

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Text color
fr: Couleur du texte

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: You are here
fr: Vous êtes ici

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale

en: Footer first
fr: Premier pied de page

en: Footer second
fr: Deuxième pied de page

en: Footer third
fr: Troisième pied de page
