Skeleton (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Default
nl: Standaard

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: You are here
nl: U bent hier

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Footer first
nl: Eerste voettekst

en: Footer second
nl: Tweede voettekst

en: Footer third
nl: Derde voettekst
