Skeleton (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Headings color
pl: Kolor nagłówka

en: Links color
pl: Kolor odnośników
