Skeleton (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Help
ro: Ajutor

en: Default
ro: Implicit

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Text color
ro: Culoare text

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Footer first
ro: Primul subsol

en: Footer second
ro: Al doilea subsol

en: Footer third
ro: Al treilea subsol
