Skeleton (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
