Skeleton (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
