Skillset Inview (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Weight
cs: Váha

en: Preview
cs: Náhled

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: Changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.
