Skimlinks (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: General settings
et: Üldised seaded

en: here
et: siin

en: Cron settings
et: Croni seaded

en: Style
et: Stiil

en: Environment
et: Keskkond
