Skimlinks (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: here
fi: täällä

en: Cron settings
fi: Cron-asetukset

en: Style
fi: Tyyli

en: Not configured
fi: Ei asetettu
