Skimlinks (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: API Key
hu: API-kulcs

en: here
hu: ide

en: Cron settings
hu: Cron beállítások

en: Domain ID
hu: Domain azonosítója

en: Style
hu: Stílus

en: Environment
hu: Környezet

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: E-Commerce
hu: E-kereskedelem

en: URL Prefix
hu: URL-előtag

en: Badge
hu: Kitűző
