Skimlinks (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: API Key
lt: API raktas

en: here
lt: čia

en: Cron settings
lt: Cron nustatymai

en: Style
lt: Stilius

en: Not configured
lt: Nenustatyta
