Skimlinks (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: here
lv: šeit

en: Cron settings
lv: Cron iestatījumi

en: Style
lv: Stils

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts
