Skimlinks (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: API Key
sk: API Kľúč

en: here
sk: tu

en: Style
sk: Štýl

en: Environment
sk: Prostredie

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Open links in a new window
sk: Otvoriť linky v novom okne
