Skimlinks (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: here
uk: тут

en: Cron settings
uk: Налаштування крону

en: Domain ID
uk: ID домену

en: Account type
uk: Тип облікового запису

en: Style
uk: Стиль

en: Environment
uk: Середовище

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: API settings
uk: Налаштування API
