Skimlinks (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: API Key
da: API-nøgle

en: here
da: her

en: Cron settings
da: Indstillinger for cron

en: Account type
da: Kontotype

en: Style
da: Typografi

en: Not configured
da: Ikke konfigureret
