Skimlinks (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: here
eu: hemen

en: Cron settings
eu: Cron ezarpenak

en: Domain ID
eu: Domeinuaren ID-a

en: Style
eu: Estiloa

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe
