Skimlinks (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: API Key
fr: Clé d'API

en: here
fr: ici

en: Cron settings
fr: Paramètres du cron

en: Domain ID
fr: Identifiant (ID) du domaine

en: Account type
fr: Type de compte

en: Environment
fr: Environnement

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Open links in a new window
fr: Ouvrir les liens dans une nouvelle fenêtre

en: E-Commerce
fr: E-commerce

en: API settings
fr: Paramètres de l'API
