Skimlinks (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: here
it: qui

en: Cron settings
it: Impostazioni cron

en: Style
it: Stile

en: Not configured
it: Non configurato
