Skimlinks (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: API Key
nl: API-sleutel

en: here
nl: hier

en: Cron settings
nl: Cron-instellingen

en: Domain ID
nl: Domein-ID

en: Account type
nl: Account-type

en: Style
nl: Stijl

en: Environment
nl: Omgeving

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Open links in a new window
nl: Links openen in een nieuw venster

en: E-Commerce
nl: E-commerce

en: API settings
nl: API-instellingen
