Skimlinks (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: General settings
ru: Основные настройки

en: API Key
ru: Ключ API

en: here
ru: здесь

en: Cron settings
ru: Настройки cron

en: Domain ID
ru: ID домена

en: Account type
ru: Тип учётной записи

en: Style
ru: Стиль

en: Environment
ru: Окружение

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Badge
ru: Значок

en: API settings
ru: Параметры API
