Skimlinks (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: here
tr: buraya

en: Cron settings
tr: Zamanlanmış görev ayarları

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı
