Skimlinks (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: here
el: εδώ

en: Cron settings
el: Ρυθμίσεις Cron

en: Style
el: Στυλ

en: More information
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί
