Skimlinks (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: here
id: di sini

en: Cron settings
id: Pengaturan cron

en: Style
id: Gaya

en: More information
id: Informasi selengkapnya
