Skimlinks (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: API Key
pl: Klucz API

en: here
pl: tutaj

en: Cron settings
pl: Ustawienia demona cron

en: Style
pl: Styl

en: More information
pl: Więcej informacji

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Open links in a new window
pl: Otwieraj odnośniki w nowych oknach

en: API settings
pl: Ustawienia API
