Skimlinks (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: API Key
sv: API-nyckel

en: here
sv: här

en: Cron settings
sv: Inställningar för schemalagd aktiviteter

en: Domain ID
sv: ID-nummer för domän

en: Style
sv: Stil

en: Environment
sv: Miljö

en: More information
sv: Mer information

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Badge
sv: Emblem
