Skimlinks (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: here
ca: aquí

en: Cron settings
ca: Configuració de cron

en: Style
ca: Estil

en: Environment
ca: Entorn

en: More information
ca: Més informació
