Skimlinks (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: General settings
es: Ajustes generales

en: API Key
es: Clave API

en: here
es: aquí

en: Cron settings
es: Configuración de Cron

en: Account type
es: Tipo de cuenta

en: Style
es: Estilo

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Open links in a new window
es: Abrir enlaces en una nueva ventana
