Skimlinks (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: here
fa: اینجا

en: Cron settings
fa: تنظیمات کرون

en: Style
fa: سبک

en: More information
fa: اطلاعات بیشتر

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده
