Skimlinks (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: General settings
ja: 全般の設定

en: here
ja: こちら

en: Cron settings
ja: Cron の設定

en: Domain ID
ja: ドメイン ID

en: Style
ja: スタイル

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: API Endpoint
ja: API エンドポイント
