Skimlinks (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: here
oc: aicí

en: Account type
oc: Tipe de compte

en: Style
oc: Estil

en: More information
oc: Més informacion
