Skimlinks (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: API Key
pt: Chave de API

en: here
pt: aqui

en: Cron settings
pt: Configurações do Cron

en: Account type
pt: Tipo de conta

en: Style
pt: Estilo

en: Environment
pt: Ambiente

en: More information
pt: Mais informações

en: Not configured
pt: Não configurado
