Skimlinks (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: General settings
ro: Setări generale

en: API Key
ro: Cheie API

en: here
ro: aici

en: Cron settings
ro: Setări cron

en: Style
ro: Stil

en: More information
ro: Mai multe informații
