Skimlinks (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: here
te: ఇక్కడ

en: Account type
te: ఖాతా రకం

en: Style
te: శైలి

en: More information
te: మరింత సమాచారం
