Skimlinks (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: here
vi: ở đây

en: Cron settings
vi: Các thiết lập Cron

en: Account type
vi: Loại tài khoản

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Environment
vi: Môi trường

en: More information
vi: Thông tin thêm

en: Not configured
vi: Không được cấu hình
