Skinr (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Save
he: שמירה

en: Optionally add additional CSS classes. Example: <em>my-first-class my-second-class</em>
he: ניתן להוסיף קלאסים (classes) לשימוש בקובץ CSS. לדוגמא: <em>my-first-class my-second-class</em>

en: Additional classes for Skinr may only contain alphanumeric characters, spaces, - and _.
he: קלאסים נוספים יכולים להכיל רק אותיות לטיניות, רווח, "-", ו-"_"
