Skinr (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Advanced options
uk: Додаткові налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: block settings
uk: настроювання блоку

en: Template file
uk: Файл шаблону
