Skinr (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (80 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: enabled
be: уключана

en: enable
be: уключыць

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: content
be: змест

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: disabled
be: адключана

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enable
be: Уключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Version
be: Версія

en: Reset
be: Скінуць

en: default
be: прадвызначана

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Theme
be: Тэма

en: theme
be: тэма

en: type
be: тып

en: Configure
be: Правіць

en: status
be: статус

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Advanced
be: Дадаткова

en: General
be: Агульны

en: Visibility settings
be: Налады бачнасці

en: Operation
be: Аперацыя

en: Delete rule
be: Выдаліць правіла

en: Rules
be: Правілы

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: The update has been performed.
be: Абнаўленне было выканана.

en: Source
be: Крыніца

en: Refine
be: Змяніць

en: Undo
be: Адмена

en: any
be: любы

en: Processing
be: Апрацоўка

en: disable
be: адключыць

en: Show block for specific roles
be: Паказваць блок для спецыфічных роляў

en: Show block on specific pages
be: Паказваць блок на пэўных старонках

en: The update has encountered an error.
be: Здарылася памылка пры абнаўленні.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
be[0]: 1 элемент паспяхова апрацаваны:
be[1]: @count элементаў паспяхова апрацавана:

en: Show only items where
be: Паказваць толькі элементы, дзе

en: Edit rule
be: Рэдагаваць правіла

en: Save rule
be: Захаваць правіла

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Rule type
be: Тып правіла

en: An error occurred and processing did not complete.
be: Здарылася памылка і працэс не быў завершаны.

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
be: Старонкі на які гэты PHP код вяртае <code>TRUE</code> (толькі для экспертаў)

en: Pages or PHP code
be: Старонкі або PHP код

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
be: Калі абраны варыянт уводу PHP, увядзіце PHP код паміж %php. Заўважце, што выкананне некарэктнага PHP кода можа зламаць ваш Drupal сайт.

en: Not customizable
be: Не магчыма кастамізаваць

en: Restricted to certain pages
be: Толькі для пэўных старонак

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
be[0]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэты элемент?
be[1]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэтыя элементы?

en: Show block for specific content types
be: Паказаць блок для спецыфічнага тыпу змесціва.

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
be: Паказаць гэты блок толькі для старонак, што паказваюць змесціва ў дадзеным тыпе(ах). Не будзе ніякіх абмежаванняў на вывад ва ўсіх тыпах, калі вы не абіраеце тыпы.

en: and where %property is %value
be: і дзе %property прымае значэнне %value

en: where %property is %value
be: дзе %property прымае значэнне %value

en: and where
be: і дзе
