Skinr (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (80 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Pages
cs: Stránky

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: enabled
cs: zapnuto

en: enable
cs: povolit

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: content
cs: obsah

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: disabled
cs: vypnuto

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Version
cs: Verze

en: default
cs: výchozí

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: theme
cs: téma vzhledu

en: type
cs: typ

en: Configure
cs: Nastavení

en: status
cs: stav

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Page
cs: Stránka

en: Roles
cs: Role

en: Filter
cs: Filtr

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: General
cs: Obecné

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: module
cs: modul

en: Visibility settings
cs: Nastavení viditelnosti

en: Operation
cs: Operace

en: Delete rule
cs: Smazat pravidlo

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: The update has been performed.
cs: Byla provedena aktualizace.

en: Source
cs: Zdroj

en: Refine
cs: Omezit

en: Undo
cs: Zpět

en: any
cs: nějaký

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: disable
cs: vypnout

en: Show block for specific roles
cs: Zobrazit blok jen určitým rolím

en: Show block on specific pages
cs: Zobrazit blok na určitých stránkách

en: The update has encountered an error.
cs: Aktualizace narazila na chybu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
cs[0]: 1 položka úspěšně zpracována:
cs[1]: @count položky úspěšně zpracovány:
cs[2]: @count položek úspěšně zpracováno:

en: Show only items where
cs: Zobrazit jen položky, kde

en: Edit rule
cs: Upravit pravidlo

en: Save rule
cs: Uložit pravidlo

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Rule type
cs: Typ pravidla

en: An error occurred and processing did not complete.
cs: Vyskytla se chyba a zpracování nebylo dokončeno.

en: Edit @type
cs: Upravit @type

en: Library
cs: Knihovna

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
cs: Stránky, kde PHP kód vrátí <code>TRUE</code> (jen pro experty)

en: Pages or PHP code
cs: Stránky nebo PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
cs: Pokud je zvolen PHP kód, vkládejte kód mezi značky %php. Pamatujte, že provedení nesprávného PHP kódu může tento web rozbít.

en: Not customizable
cs: Nelze přizpůsobit

en: Restricted to certain pages
cs: Omezený na určitý stránky

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
cs[0]: Opravdu chcete smazat tuto položku?
cs[1]: Opravdu chcete smazat tyto položky?

en: Show block for specific content types
cs: Zobrazit blok pro specifické typy obsahu

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
cs: Zobrazit tento blok pouze na stránkách vybraného typu(-ů). Nevyberete-li žádný typ, nebude se aplikovat omezení podle typu obsahu.

en: and where %property is %value
cs: a kde %property je %value

en: where %property is %value
cs: kde  %property je %value

en: and where
cs: a kde
