Skinr (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (83 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Pages
el: Σελίδες

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: enable
el: ενεργοποίηση

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: content
el: ύλη

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Version
el: Έκδοση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: default
el: προεπιλογή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Theme
el: Θέμα

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: theme
el: θεματική παραλλαγή

en: type
el: τύπος

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: status
el: κατάσταση

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: Update options
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Page
el: Σελίδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: General
el: Γενικά

en: CSS classes
el: Κλάσεις CSS

en: module
el: μονάδα

en: Visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Delete rule
el: Διαγραφή ρόλου

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: The update has been performed.
el: Η ενημέρωση έγινε.

en: Source
el: Πηγή

en: Refine
el: Εμπλουτισμός

en: Undo
el: Αναίρεση

en: any
el: οποιοδήποτε

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: disable
el: απενεργοποίηση

en: Show block for specific roles
el: Εμφάνιση του μπλοκ για συγκεκριμένους ρόλους

en: Show block on specific pages
el: Να εμφανίζεται το μπλοκ σε συγκεκριμένες σελίδες

en: The update has encountered an error.
el: Η ενημέρωση εντόπισε ένα σφάλμα.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
el[0]: Επιτυχής επεξεργασία 1 αντικειμένου:
el[1]: Επιτυχής επεξεργασία @count αντικειμένων:

en: Skin
el: Θέμα

en: Show only items where
el: Να εμφανιστούν μόνο τα στοιχεία όπου

en: Edit rule
el: Τροποποίηση ρόλου

en: Save rule
el: Αποθήκευση κανόνα

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Rule type
el: Τύπος κανόνα

en: An error occurred and processing did not complete.
el: Συνέβη ένα σφάλμα και η διεργασία δεν ολοκληρώθηκε.

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
el: Στις σελίδες στις οποίες ο παρακάτω κώδικας PHP επιστρέφει τιμή <code>TRUE</code> (για προγραμματιστές PHP μόνο)

en: Pages or PHP code
el: Σελίδες ή κώδικας PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
el: Αν έχει επιλεχτεί η κατάσταση λειτουργίας PHP, εισάγετε τον κώδικα PHP μεταξύ των %php. Πρέπει να σημειωθεί ότι η εκτέλεση λανθασμένου κώδικα PHP μπορεί να θέσει εκτός λειτουργίας τον ιστοτόπο σας.

en: Not customizable
el: Όχι προσαρμόσιμο

en: Restricted to certain pages
el: Περιορίζεται σε ορισμένες σελίδες

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
el[0]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το αντικείμενο;
el[1]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτά τα αντικείμενα;

en: Show block for specific content types
el: Εμφάνιση του μπλοκ για συγκεκριμένους τύπους υλης

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
el: Εμφάνιση αυτού του μπλοκ μόνο σε σελίδες που εμφανίζουν το περιεχόμενο του συγκεκριμένου τύπου (-ων) ύλης. Αν δεν επιλέξετε κανέναν τύπο, δεν θα υπάρξει περιορισμός σχετικός με τον τύπο ύλης.

en: and where %property is %value
el: και όπου %property είναι %value

en: where %property is %value
el: όπου %property είναι %value

en: and where
el: και όπου
