Skinr (7.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (59 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: enable
eo: ŝaltu

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: content
eo: enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Version
eo: Versio

en: Reset
eo: Restarigu

en: default
eo: defaŭlto

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: theme
eo: haŭto

en: type
eo: tipo

en: Configure
eo: Agordu

en: status
eo: stato

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Page
eo: Paĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: module
eo: modulo

en: Operation
eo: Operacio

en: Delete rule
eo: Forigu regulon

en: Rules
eo: Reguloj

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.

en: The update has been performed.
eo: Ĝisdatigo sukcesa.

en: Refine
eo: Rafinu

en: Undo
eo: Malfaru

en: any
eo: iu ajn

en: Processing
eo: Traktante

en: disable
eo: malŝalti

en: Show block for specific roles
eo: Montru blokon por specifaj roloj

en: Show block on specific pages
eo: Montru blokon sur la jenaj paĝoj

en: The update has encountered an error.
eo: La ĝisdatigo trovis eraron.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
eo[0]: 1 ero sukcese proceziĝis:
eo[1]: @count eroj sukcese proceziĝis:

en: Show only items where
eo: Montru nur erojn kie

en: Edit rule
eo: Redaktu regulon

en: Save rule
eo: Konservu regulon

en: Rule type
eo: Regula tipo

en: An error occurred and processing did not complete.
eo: Eraro okazis kaj procezado ne finiĝis.
