Skinr (7.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (73 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: enabled
eu: gaituta

en: enable
eu: gaitu

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: content
eu: edukia

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Version
eu: Bertsioa

en: Reset
eu: Garbitu

en: default
eu: lehenetsia

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Theme
eu: Tema

en: theme
eu: tema

en: type
eu: mota

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: status
eu: egoera

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: General
eu: Orokorra

en: Visibility settings
eu: Ikuspen ezarpenak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Delete rule
eu: Araua ezabatu

en: Rules
eu: Erregelak

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: The update has been performed.
eu: Eguneraketa burutu da.

en: Source
eu: Iturburua

en: Refine
eu: Findu

en: Undo
eu: Desegin

en: any
eu: edozein

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: disable
eu: ezgaitu

en: Show block for specific roles
eu: Funtzio konkretuentzako blokea erakutsi

en: Show block on specific pages
eu: Blokea orrialde konkretuetan erakutsi

en: The update has encountered an error.
eu: Eguneraketak errore bat topatu du.

en: Show only items where
eu: Erakutsi soilik elementuak non

en: Edit rule
eu: Araua editatu

en: Save rule
eu: Gorde erregela

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Rule type
eu: Erregela mota

en: Edit @type
eu: Editatu @type

en: Typography
eu: Tipografia

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Pages or PHP code
eu: Orrialdeak edo PHP kodea

en: Not customizable
eu: Ezin du egokitu

en: Restricted to certain pages
eu: Orri konkretuetan murriztua

en: Show block for specific content types
eu: Erakutzi blokeak eduki mota espezifikoetan
