Skinr (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (79 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: enabled
hr: omogućeno

en: enable
hr: omogući

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: content
hr: sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enable
hr: Omogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Version
hr: Inačica

en: Reset
hr: Poništi

en: default
hr: Zadano

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Theme
hr: Tema

en: theme
hr: predložak

en: type
hr: vrsta

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Filter
hr: Pročisti

en: Advanced
hr: Napredno

en: General
hr: Općenito

en: module
hr: modul

en: Visibility settings
hr: Postavke vidljivosti

en: Operation
hr: Operacija

en: Delete rule
hr: Izbriši pravilo

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: The update has been performed.
hr: Nadogradnja je završena.

en: Source
hr: Izvor

en: Refine
hr: Pročisti

en: Undo
hr: Poništi

en: any
hr: bilo koji

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: disable
hr: onemogući

en: Show block for specific roles
hr: Prikaži blok za određene uloge

en: Show block on specific pages
hr: Prikaži blok na određenim stranicama

en: The update has encountered an error.
hr: Došlo je greške tijekom procesa nadogradnje.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hr[0]: 1 stavka je uspješno obrađena
hr[1]: @count stavke su uspješno obrađene
hr[2]: @count stavki je uspješno obrađeno

en: Show only items where
hr: Pokaži samo stavke gdje

en: Edit rule
hr: Uredi pravilo

en: Save rule
hr: Spremi pravilo

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Rule type
hr: Tip pravila

en: An error occurred and processing did not complete.
hr: Došlo je do greške i obrada nije završena.

en: Edit @type
hr: Uredi @type

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hr: Stranice na kojima ovaj PHP kôd vraća <code>TRUE</code> (za napredne korisnike)

en: Pages or PHP code
hr: Stranice ili PHP kôd

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
hr: Ukoliko je odabrana PHP opcija, unesite PHP kod između %php. Imajte na umu kako izvršavanje nekorektnog PHP kôda može srušiti vašu Drupal lokaciju.

en: Not customizable
hr: Nije prilagodljivo

en: Restricted to certain pages
hr: Ograničeno na određene stranice

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hr[0]: Želite li zbilja ukloniti ovu stavku?
hr[1]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?
hr[2]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?

en: Show block for specific content types
hr: Prikaži blok za određenu vrstu sadržaja

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
hr: Prikaži ovaj blok samo na stranicama koje prikazuju određene vrste sadržaja. Ako ne odaberete ništa neće biti ograničenja prikaza po vrsti sadržaja.

en: and where %property is %value
hr: i gdje %property je %value

en: where %property is %value
hr: gdje %property je %value

en: and where
hr: i gdje
