Skinr (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (68 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: content
jv: kontén

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: disabled
jv: mati

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Version
jv: Versi

en: Reset
jv: Baléknā

en: default
jv: gawan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Theme
jv: Tema

en: theme
jv: téma

en: type
jv: tipe

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Filter
jv: Saring

en: Advanced
jv: Mahir

en: General
jv: Umum

en: Visibility settings
jv: Sétingan sing diketokné

en: Operation
jv: Operasi

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: The update has been performed.
jv: Update uwis dilakoaké.

en: Refine
jv: Alusana

en: Undo
jv: Baléknā

en: any
jv: sembarang

en: Processing
jv: Lagi proses

en: disable
jv: mati

en: Show block for specific roles
jv: Tudhuhna blok kanggo paraga iki

en: Show block on specific pages
jv: Tudhuhna blok nang kaca sing ditentokna iki

en: The update has encountered an error.
jv: Proses nganyari ngalami kesalahan.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
jv[0]: 1 item sukses diproses:
jv[1]: @count item sukses diproses:

en: Show only items where
jv: Tampilna item iki yén

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: An error occurred and processing did not complete.
jv: Ditemokaké kaluputan lan prosese ora lengkap.

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
jv: Kaca sing mbalekaké kode PHP iki dadi <code>TRUE</code> (namung sing mumpuni)

en: Pages or PHP code
jv: Kaca utawa kode PHP

en: Not customizable
jv: Ora bisa diatur dhéwé

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
jv[0]: Sampéyan arep mbusak item iki?
jv[1]: Sampéyan arep mbusak item-item iki?

en: Show block for specific content types
jv: Tudhuhana blok nang tipe konten iki

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
jv: Tudhuhana blok iki namung nang kaca sing nampilaké tipe konten iki. Yén ora ana sing dipilih, berarti ora ana watesan tipene.

en: and where %property is %value
jv: lan nalika %property padha karo %value

en: where %property is %value
jv: nalika %property padha karo %value

en: and where
jv: lan nalika
