Skinr (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (76 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: enable
km: បើក

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enable
km: បើក

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Version
km: កំណែ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: default
km: លំនាំដើម

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: theme
km: ស្បែក

en: type
km: ប្រភេទ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: status
km: ស្ថានភាព

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: General
km: ទូទៅ​

en: module
km: ម៉ូឌុល

en: Visibility settings
km: ការ​កំណត់​ភាព​មើល​ឃើញ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Delete rule
km: លុប​ច្បាប់

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: The update has been performed.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ត្រូវ​បាន​ដំណើរការ ។

en: Refine
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: any
km: ណា​មួយ

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: disable
km: បិទ

en: Show block for specific roles
km: បង្ហាញ​ប្លុក​សម្រាប់​តួនាទី​ជាក់លាក់

en: Show block on specific pages
km: បង្ហាញ​ប្លុក​នៅ​លើ​ទំព័រ​ជាក់លាក់​

en: The update has encountered an error.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព បាន​ជួបប្រទះ​នឹង​កំហុស ។

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
km[0]: @count ធាតុ​បាន​ដំណើរការ​ដោយ​ជោគជ័យ​ ៖

en: Show only items where
km: បង្ហាញ​តែ​ធាតុ​ដែល

en: Edit rule
km: កែសម្រួល​ច្បាប់

en: Save rule
km: រក្សាទុក​ច្បាប់

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Rule type
km: ប្រភេទ​ច្បាប់

en: An error occurred and processing did not complete.
km: កំហុស​បាន​កើត​ឡើង ហើយ​ការ​ដំណើរការ​មិន​បាន​បញ្ចប់ ។

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ជាក់​ទំព័រ​ដោយ​ប្រើ​ផ្លួវ​របស់​ពួក​វា​ ។ បញ្ចូល​ផ្លូវ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ។ សញ្ញា​ '*' ​ជា​តួ​អក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ជា​ឧទាហរណ៍​គឺ​ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​កំណត់​ហេតុ​បណ្តាញ​ និង​ %blog-wildcard ​សម្រាប់​រាល់​កំណត់​ហេតុ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ​ ។

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
km: ទំព័រ​លើ​កូដ​ PHP ​នេះ​ត្រឡប់​ <code>តម្លៃ​ពិត</code> (តែ​អ្នក​ជំនាញ​ប៉ុណ្ណោះ)

en: Pages or PHP code
km: ទំព័រ​ ឬ​កូដ​ PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
km: បើ​សិន​ជម្រើស​ PHP ​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស​ សូម​បញ្ចូល​កូដ​ PHP ​នៅ​ចន្លោះ​ %php ។ ចំណាំ​ថា​ការ​ប្រតិបត្តិ​កូដ​ PHP ​មិនត្រឹម​ត្រូវ​​អាច​នឹង​បញ្ឈប់​តំបន់​បណ្តាញ​ Drupal របស់​អ្នក​ ។

en: Not customizable
km: មិន​អាច​ប្តូរ​តាម​បំណង​បាន​ទេ

en: Restricted to certain pages
km: បាន​ដាក់​កម្រិត​ទៅ​​ទំព័រ​ជាក់លាក់​

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
km[0]: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ធាតុ​នេះ​ឬ​?

en: Show block for specific content types
km: បង្ហាញ​ប្លុក​សម្រាប់​ប្រភេទ​មាតិកា​ជាក់​លាក់​

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
km: បង្ហាញ​ប្លុក​នេះ​តែ​នៅ​លើ​ទំព័រ​ដែល​បង្ហាញ​មាតិកា​នៃ​ប្រភេទ​ដែល​បាន​ផ្តល់​ឲ្យ​ប៉ុណ្ណោះ ។ បើ​អ្នក​ជ្រើសគ្មាន​ប្រភេទ​ ក៏​នឹង​មិន​មាន​ការកំណត់​ដែន​ប្រភេទ​ជាក់​លាក់​ដែរ ។

en: and where %property is %value
km: ហើយ​ដែល %property គឺ %value

en: where %property is %value
km: ដែល %property គឺ %value

en: and where
km: ហើយ​ដែល
