Skinr (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (84 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: enabled
lt: įjungta

en: enable
lt: įjungti

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: content
lt: turinys

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Version
lt: Versija

en: Reset
lt: Išvalyti

en: default
lt: įprasta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: theme
lt: tema

en: type
lt: tipas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: status
lt: būsena

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Page
lt: Puslapis

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Advanced
lt: Papildomai

en: General
lt: Bendras

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: module
lt: modulis

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Delete rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: Rules
lt: Taisyklės

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Source
lt: Šaltinis

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: any
lt: visi

en: Processing
lt: Apdorojama

en: disable
lt: išjungti

en: Show block for specific roles
lt: Rodyti bloką šioms rolėms

en: Show block on specific pages
lt: Bloko rodymas specifiniuose puslapiuose

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count elementų sėkmingai apdorota:

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: Edit rule
lt: Redaguoti taisyklę

en: Save rule
lt: Įrašyti taisyklę

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Rule type
lt: Taisyklės tipas

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.

en: Library
lt: Biblioteka

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.

en: Not customizable
lt: Nepritaikoma

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?

en: Show block for specific content types
lt: Rodyti bloką tam tikriems turinio tipams

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
lt: Rodyti šį bloką tik tuose puslapiuose kuriuose yra turinys pateikti turinio tipo. Jei nieko nepažymėsite šie ribojimai nebus taikomi.

en: and where %property is %value
lt: ir čia %property yra %value

en: where %property is %value
lt: čia %property yra %value

en: and where
lt: ir čia
