Skinr (7.x-2.0-alpha1) - en to os translation catalogue (27 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: content
os: мидис

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Version
os: Верси

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
