Skinr (7.x-2.0-alpha1) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Page
se: Siidu
