Skinr (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Pages
da: Sider

en: enabled
da: Aktiveret

en: disabled
da: deaktiveret

en: Enable
da: Aktiver

en: Add
da: Tilføj

en: Are you sure you want to delete %title?
da: Ønsker du at slette %title?

en: Page
da: Side

en: Delete rule
da: Slet regel

en: No items selected.
da: Ingen elementer valgt.

en: Show block for specific roles
da: Vis blok til bestemte roller

en: Show block on specific pages
da: Vis blok på bestemte sider

en: The update has encountered an error.
da: Opdateringen stødte på en fejl.

en: Show only items where
da: Vis kun elementer hvor

en: Edit rule
da: Redigér regel

en: Save rule
da: Gem regel

en: Rule type
da: Regeltype

en: An error occurred and processing did not complete.
da: Der opstod en fejl og handlingen blev ikke gennemført.
